Miejsca praktyk dla Szkoły Branżowej 

zawódkod zawoduadres praktyk
CUKIERNIK751201Cukiernia POD KASZTANEM, Mirosław Kwidziński, 83-334 Miechucino, ul. Kartuska 44
ELEKTROMECHANIK741201Elektromechanika Instalatorstwo Elektryczne Waldemar Markowski, ul. Ks. Paszoty 11, 83-304 Przodkowo-
ELEKTRYK741103ENERTECH, Wiesław Lidzbarski, 83-304 Przodkowo, ul. Rubinowa 14
ELEKTRYK741103Usługowy zakład Elektryczny- Andrzej Richert, 83-300 Grzybno, ul. Przodkowska 24-
ELEKTRYK741103ELEKAD Adam Dombrowski, 83-304 Załęże 38-
ELEKTRYK741103Zakład Usług Elektroenergetycznych, ElmiR, Mirosław płotka, ul. Gdańska 57, 83-330 Żukowo
ELEKTRYK741103TOMTRONIC Tomasz Grzenkowicz, 83-334 Miechucino, ul. Jeziorna 23
ELEKTRYK741103EL TECH System, Andrzej Olszewski, 83-300 Grzybno, ul. Podgórna 15
FRYZJER514101Anielskie Cięcie Fryzjer z duszą Beata Młyńska , 83-304 Kobysewo, ul. Boczna 4-
FRYZJER514101Salo Fryzjerski Damsko-Męski , Lucyna Stuba, ul. Wielkopolska 29/1, 81-552 Gdynia-
FRYZJER514101Zakład Fryzjerski U JOLI, 83-304 Przodkowo, ul. Kartuska 10 -
FRYZJER514101Pin up and Barber Studio, Magdalena Sojko, ul. Zygmunta Nosowskiego17a, 80-170 Gdańsk-
FRYZJER514101"Dorota Piłat -Jakimczyk ""DOROTA"", Pl. Górnośląski 4, 81-509 Gdynia"
FRYZJER514101Usługi Fryzjerskie Ewelina Cyrocka, ul. Jubilerska20, 84-217 Szemud
FRYZJER514101Usługi Grażyna Krakowska, ul Mickiewicza 9, 80-425 Gdańsk
FRYZJER514101"Fryzjer ""Studio nr5"", Katarzyna Mulak, 80-299 Gdańsk Osowa, ul. Kwiatkowskiego 10c"
FRYZJER514101"Zakład Fryzjerski ""Trendy Aniołek"", ul Gdyńska 65, 80-209 Chwaszczyno"
FRYZJER514101"Salon Fryzjerski ""TO TU METAMORFOZA"", Joanna Brzeska, 84-217 Szemud, ul. Alojzego Błaszkowskiego 12"
FRYZJER514101Kosmetyka Paznokci, Solarium, SALON FRYZJERSKI, Grażyna Paczoska, ul. Borowiecka 11, 80-297 Banino
FRYZJER514101Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Anita Czerwinska, 83-304 Kosowo, ul. Dolna 10
KAMIENIARZ711301"Usługi Kamieniarsko-Budowalne ""OLIMP"" Marek Holk, ul. Słoneczna 10, 84-208 Warzno"
KAMIENIARZ711301Kamieniarstwo Plichta, Krzysztof Plichta, 83-300 Prokowo, Prokowskie Chrusty, ul. Kartuska 2
KAMIENIARZ711301MURKAM, Leon Czerwiński, 83-304 Kawle Dolne , ul. Rzemieślnicza 87
KOWAL722101P.P.H.U ARTSTAL, s.c. Andrzej Regliński, Piotr Regliński 83-314 Somonino, UL. Wolności 37b
KUCHARZ512001Restauracja GRYF, Stanisław Sypion, ul. Gdańska 39, 83-330 Żukowo
KUCHARZ512001Catering4you Maciej Dzik, ul. Lelewela 19a, 80-442 Gdańsk
KUCHARZ512001Restauracja KANIA, Magdalena Potrykus, 83-304 Przodkowo, ul. Kartuska 7
KUCHARZ512001MIŁOSZ HOTEL KASZUBY, 83-300 Kartuzy, ul. 3 Maja 43
KUCHARZ512001"Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SOMBUD, "" HOTEL POD ORŁEM"", 83-300 Kartuzy, ul. 3 Maja 10"
KUCHARZ512001Restauracja GOSIA, Małgorzata Frankowska, 84-208 Kielno, ul. Oliwska 97
KUCHARZ512001BAR U DANIELA, Lotnicza 34, 80-297 Banino
KUCHARZ512001"PHU ""KARCZMA"", Kczewo 80C, 83-304 Przodkowo"
KUCHARZ512001Restauracja RONDO, Seweryna Bigus, 83-300 Kartuzy, ul. Dworcowa 6
KUCHARZ512001PHU Caros, ul. Parkowa 4, 83-300 Kartuzy KASZUBSKA
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH723103Auto Naprawa Michał Meyer, 84-217 Jeleńska Huta, ul. Polan 2-
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH(tylko!)723103Auto-Miras, Handel i Usługi Motoryzacyjne , Mirosław Makurat, ul Gdańska 62, 83-330 Żukowo-
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH723103AUTO-WALDI, Naprawa Pojazdów Samochodowych, Waldemar Plichta 83-304 Przodkowo, ul. Gdańska 29 -
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH723103Auto Serwis Jan Janczyk 83-334 Miechucino, ul Kartuska 2B-
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH723103Auto-Serwis DUNST, Sławomir Dunst, 83-300 Kartuzy, ul. Węglowa 6
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH723103Mechanika Pojazdowa Zenon Richert, 83-304 Kawle Dolne 5A-
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH723103Pomoc Drogowa, Mechanika-diagnostyka - blacharstwo Roman Szuta, 83-300 Grzybno, ul. Widna 13-
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH723103Zakład Naprawy Samochodów Ciężarowych Andrzej Grzenkowicz, ul. Parkowa 2/A, 83-340 Sierakowice
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH723103Naprawa Pojazdów Samochodowych i maszyn Rolniczych, Krzysztof Blaszke, ul. Enargetyków 24, Czymanowo, 84-250 Gniewino
MECHANIK POJZADÓW SAMOCHODOWYCH723103Pomoc Drogowa Parking Strzeżony Tomasz Żybko, UL. Długa 45,83-300 Grzybno
MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH711102FKP Sp. z o.o., 83-305 Pomieczyno, ul Spacerowa 32-
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE712905Usługi Remontowo- Budowlane Malowanie Tapetowanie, Stefan Nagel, 84-207 Bojano
OPERATOR URZADZEŃ PRZEMUSŁU SZKLARSKIEGO818116Szklarstwo-Wyrób Luster, Piotr Kalkowski, 83-300 Grzybno, ul. Długa 7
ROLNIK613003Gospodarstwo Rolne Zbigniew Bobkowski, 84-242 Barłomino,ul.Parkowa 4
ROLNIK613003Gospodarstwo rolne Witold Kreft, 83-304 Kawle Górne 111
ROLNIK613003Gospodarstwo Rolne Dariusz Toporek, ul Gdańska 23, 84-208 Czeczewo
SPRZEDAWCA522301Anna Drewniak-Karcz, Kwiaciarnia GOŹDZIK, 83-300 Kartuzy, ul. Rynek 4-
SPRZEDAWCA522301FHU Auto Części SEBA 83-300 Kartuzy, ul. Węglowa 1-
SPRZEDAWCA522301MESTA Spółka z o.o. 83-300 Kartuzy, ul. Jeziorna 2-
SPRZEDAWCA522301"Przedsiębiorstwo Handlowe ""AS"" Marek Walentowski i Janusz Walentowski, 83-300 Kartuzy, ul. Piłsudskiego 19"
SPRZEDAWCA522301P.H.U. AKMA s.c. Krzysztof Drewniak, Mirosława Drewniak, Artur Drewniak, 83-300 kartuzy, ul. Rynek 4-
SPRZEDAWCA522301KWIACIARNIA Danuta Zaremba, Plac św. Brunona 5, 83-300 Kartuzy-
SPRZEDAWCA522301F.H. Domex Waldemar Domaros, art.. AGD, upominki, zabawki, ul. Dworcowa 16, 83-300 Kartuzy
SPRZEDAWCA522301"Firma Handlowo-Usługowa ""INWENT"", Tomasz Ryta, ul. Mickiewicza 54, 83-300 Żukowo"
SPRZEDAWCA522301"U Mateusza"", Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Mateusz Steinka83-304 Miechucino, ul. Kartuska 19"
SPRZEDAWCA522301Kwiaciarnia KWIAT LOTOSU, Regina Teclaf, 83-305 Pomieczyno, ul. Kartuska 10
SPRZEDAWCA522301Sklep Spożywczo-przemysłowy Teresa Muller, 84-208 Czeczewo, ul. Gdańska 21
SPRZEDAWCA522301DELIKATESY DELUX E.R.Czerwińscy ul Kartuska 16A 83-305 Pomieczyno
SPRZEDAWCA522301Usługi Finansowe ALEKSANDRA, Aleksandra Bobkowska, ul. Pszenna 58, 80-297 Banino
SPRZEDAWCA522301Mini Market, Mirosława Górlikowska, 83-330 Małkowo ul. Pałacowa 1-sklep TOKARY
SPRZEDAWCA522301Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Tropik”, ul. Gdańska 18, 84-208 Czeczewo
STOLARZ752205Usługi Stolarskie Tadeusz Haza, 83-305 Pomieczyno, ul. Szymichowskiego 6-
STOLARZ752205Zakład Usług Stolarskich Andrzej Brylowski, 83-300 Kartuzy, ul. Słowackiego 28-
STOLARZ752205"WENTA Z.P.H.U.""WENTA'- Marian Wenta, ul. Chmieleńska 34, 83-300 Kartuzy"
STOLARZ752205Usługi Stolarskie Benedykt Bliźniewski , ul. Łąkowa 18, 80-209 Chwaszczyno
STOLARZ752205Usługi Stolarskie Zenon Paczoska, ul. Komandorska 51, 80-299 Gdańsk
STOLARZ, SPRZEDAWCA752205, 522301PHU DREWNOBUD Mirosław Andryskowski, 83-305 Barwik, ul. Sosnowa 19 -
TAPICER753402Usługi Tapicerskie Roman Grubba, 83-304 Przodkowo, ul Kartuska 37a
TAPICER753402ORFEUSZ ZAKŁAD STOLARSKO TAPICERSKI, ul. Kieleńska 74, Kłosowo, 84-208 Kielno, NIP 584-101-01-46
Cytat dnia

„Ucz się z wczoraj, żyj dla dziś, miej wiarę w jutro”

Albert Einstein

0
Uczniów 
0
Absolwentów
0
Nauczycieli